Wörther


Wörther, Almanya'nın Baden-Baden bölgesinde yerel olarak kalem üretimi yapan 30 yıllık bir firmadır. Farklı amaçlar için kullanılabilecek versatil kalem, tükenmez kalem ve dolma kalem üretimi yapan marka, tasarım değeri ve malzeme kalitesiyle öne çıkar. Markanın tüm ürünlerinin yerel ellerden çıkmasının yanı sıra, kullanılan malzemelerin seçiminde de olabildiğince Baden-Baden bölgesine özgünlüğe dikkat edilmiştir. Örneğin, ahşap kalemleri o bölgede yetişen erik ve kiraz ağaçlarından üretilmektedir. Yerel malzemelerle, yerel insanların ürettiği kalemler, arkalarında bir hikaye barındırmalarının yanı sıra, sürdürülebilirliğe de katkıda bulunmaktadır.

 

Tamamen yerelliğe odaklanmasının yanı sıra, sürekli inovasyon da markanın önceliklerindendir. Aluminyum kalem üretimine ilk başlayan kalem üreticilerinden biri olmaları bu vizyonlarına bir örnek teşkil etmektedir.

 

Bir Wörther kaleme sahip olmak, sizi ilk dokunuştan itibaren özel hissettirecektir.Kullanılan kaliteli malzeme ve en ince detayına kadar gösterilen titizliği deneyimleyince, ömür boyu saklamak isteyeceğiniz bir kaleme sahip olduğunuz hissi sizi mutlu edecektir.


Tüm Wörther ürünleri
Sale

Maalesef tükendi :(

Maalesef tükendi :(