Retro 51


"Life is too short to carry an Ugly Pen!™"

"Hayat çirkin bir kalem taşımak için çok kısa!"

NOSTALJİ VE KALİTE 

Retro 1951; isimden de anlaşıldığı gibi Retro 50'ler tarzında tasarımları ile dikkat çeken bir kalem. Özellikle Tornado serisi ile isim yapmış olan bu markanın; ideal kalem formatı ve olağanüstü yazı kalitesi ile diğer markalardan kolaylıkla ayrışıyor. Son yıllarda üretilen 1.15mm mekanizma kurşun kalem ile alanında Retro 1951; her sene yeni çıkardıkları kalemlerle hem nostaljik hem de kaliteli kalemler üretmeye devam ediyor.

2007'den sonra bir çok farklı marka ile de işbirliği yapan Retro 51; Harley Davidson ve Disney için kalemler üretmeye başlamıştır.

Tükenmez Kalemler: Son derece kaliteli,üstten çevirmeli roller gibi yazan tükenmez kalemlerin hem de eldeki dengesine hem de yazım kalitesine hayran olacaksınız. Ucunda orjinal alman Schmidt yedek bulunduğundan; hem hızlı not almak hem de imza atmak için ideal bir kalemdir. Çok aşırı sıvı bir roller olmadığından; mürekkep akıtma gibi bir problem asla yaşamayacaksınız.

Kurşun Kalemler: Üstten çevirmeli Japon mekanizma 1.15 mm uçlu mekanik kurşun kalemlerde alanında öncüdür. Her kurşun kalem alımınızda; size ekstradan almış olduğunuz kalemin, silgi ve kurşun yedeği hediye ediyoruz. Özellikle kurşun mekanizma çok güçlü olduğunda; uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Garanti Belgesi: Mekanik arıza durumlarında; Retro 1951 firması müşterilerine yardımcı olacaktır. Fakat; kişisel kullanım sırasında oluşan arızalar için firma olarak kesinlikle sorumluluk alınmaz.

RETRO 1951 Kalem Türkiye Distribütörü Panter Kırtasiye İç ve Dış Tic. Ltd. Şti'dir.

 

Sale

Maalesef tükendi :(

Maalesef tükendi :(